Naše Služby
Výšivky

Vyšíváme nejrůznější druhy vzorů a obrázků na textil, oděvy a spoustu dalších materiálů včetně kůže, či dokonce koberců. Zvládneme Vám vyrobit výšivku od jednoduchých až po ty složité motivy – vždy se snažíme motiv zpracovat k Vaší největší spokojenosti. Na našich automatických vyšívacích strojích používáme nejkvalitnější nitě, které si drží stálost barev i po několika pracích cyklech a vydrží tak oproti potisku řadu let stále stejné.
Nášivky

Nášivky jsou samostatné výšivky, vyšité na speciální podklad, nejčastěji filc, který může být různobarevný. Nášivka je určena k dalšímu našití tam, kde není možné aplikovat přímo výšivku. Nejčastěji se jedná o rukávy bund. Nášivka je skvělý způsob jak své logo „přenášet“ na různé druhy textilu, dle potřeby.

Reklamní textil

Pokud poptáváte pro Vaši firmu pracovní oděvy, klubové oblečení či skvěle vypadající kousky jako jednotlivec – jste zde správně. Nabízíme široký sortiment textilu. Vyberete si zde jak pro firemní a jiná obchodní jednání z prémiových košil, tak oděv na doma.
To vše v našem katalogu v sekci Katalog za velmi přijatelné ceny. Také zde platí množstevní slevy, a tak čím více, tím méně.

Pro Firmy

Jsme zaměstnavatel osob se zdravotním postižením a vytváříme tak chráněná pracovní místa, čímž se snažíme zmírnit dopad jejich postižení a odstraňujeme bariéry v rozvoji schopností a socializace. Zaměstnanci jsou zařazeni do motivačního programu kvality práce. Nákupem zboží a služeb tak můžete vyřešit svou zákonnou povinnost a ušetřit své peníze.

Baccarat s.r.o. poskytuje své služby výhradně na základě získaných koncesí a certifikátů:
KZZP (jsme členy Komory zaměstnavatelů zdravotně postižených)
ETICKÝ KODEX ČLENA HOSPODÁŘSKÉ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY – Poskytujeme úlevu ze solidární daně dle zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb. – (NÁHRADNÍ PLNĚNÍ) Registrace u MPSV jako oprávněná právnická osoba poskytovat tuto úlevu.

© 2021 Baccarat s.r.o. Všechna práva vyhrazena.