Výroba výšivek a nášivek už od

Naše společnost se zabývá strojovým vyšíváním pomocí nejmodernějších automatických strojů. Vyšíváme buď přímo na textil všeho druhu, nebo formou nášivky. Strojové vyšívání je nejprestižnější technologií využívanou k aplikaci textů, firemních log a dalších motivů. Naše výšivky vynikají dlouhou životností a stálobarevností.

Zakládáme si na profesionálním přístupu ke každému zákazníkovi.

,,Kde potisk končí, začíná výšivka. Vyšívané logo, či nápis je vždy výraznější, barevnější, trvalejší, prestižnější a přitom dnes již ne nutně násobně nákladnější oproti potisku.“

Reference

REFERENCE

Služby

SLUŽBY

Výšivky

Vyšíváme nejrůznější druhy vzorů a obrázků na textil, oděvy a spoustu dalších materiálů včetně kůže, či dokonce koberců. Zvládneme Ván vyrobit výšivku od jednoduchých až po ty složité motivy – vždy se snažíme motiv zpracovat k Vaší největší spokojenosti. Na našich automatických vyšívacích strojích používáme nejkvalitnější nitě, které si drží stálost barev i po několika pracích cyklech a vydrží oproti potisku řadu let stále stejné.

Reklamní textil

Pokud poptáváte pro Vaší firmu pracovní oděvy, klubové oblečení, či skvěle vypadající kousky jako jednotlivec – jste zde správně. Nabízíme široký sortiment textilu. Vyberte si zde jak pro firemní a jiná obchodní jednání, tak oděv na doma. To vše v našem katalogu v sekci Katalog za velmi přijatelné ceny. Také zde platí množstevní slevy, a tak čím více, tím lépe.

Nášivky

Nášivky jsou samostatné výšivky, vyšité na speciální podklad, nejčastěji filc, který může být různobarevný. Nášivka je určena k dalšímu našití tam, kde není možné aplikovat přímo výšivku. Nejčastěji se jedná o rukávy bund. Nášivka je skvělý způsob jak své logo „přenášet“ na různé druhy textilu, dle potřeby.

Pro firmy

Jsme zaměstnavatel osob se zdravotním postižením a vytváříme tak chráněná pracovní místa, čímž se snažíme zmírnit dopad jejich postižení a odstraňujeme bariéry v rozvoji schopností a socializace. Zaměstnanci jsou zařazeni do motivačního programu kvality práce. Nákupem zboží a služeb tak můžete vyřešit svou zákonnou povinnost a ušetřit své peníze.

Baccarat s.r.o. poskytuje své služby výhradně na základě získaných koncesí a certifikátů:
KZZP (jsme členy Komory zaměstnavatelů zdravotně postižených)
ETICKÝ KODEX ČLENA HOSPODÁŘSKÉ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY – Poskytujeme úlevu ze solidární daně dle zákona o zaměstnanosti č.435/2004 Sb. – (NÁHRADNÍ PLNĚNÍ) Registrace u MPSV jako oprávněná právnická osoba poskytovat tuto úlevu.

Poptávka

POPTÁVKA

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kontakt

KONTAKT